Mobilize - Lenovo P2 Screenprotector Folie - Case Friendly (2-Pack)

Mobilize - Lenovo P2 Screenprotector Folie - Case Friendly (2-Pack)
Mobilize - Lenovo P2 Screenprotector Folie - Case Friendly (2-Pack) Mobilize - Lenovo P2 Screenprotector Folie - Case Friendly (2-Pack) Mobilize - Lenovo P2 Screenprotector Folie - Case Friendly (2-Pack) Mobilize - Lenovo P2 Screenprotector Folie - Case Friendly (2-Pack)
7,99 incl btw
Op voorraad | Direct leverbaar
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis!
Geschikt voor Lenovo P2

  • iDEAL
  • PayPal
  • Creditcard
  • Klarna
  • Bancontact
Gratis verzending binnen Nederland & België
Achteraf betalen na ontvangst bestelling
60 dagen bedenktijd om te ruilen of retourneren
Gratis ruilen als je product toch niet bevalt
Productomschrijving

Voorkom krassen, barsten en vuil op je Lenovo P2 met de screenprotector van Mobilize. Deze screenprotector is gemaakt van kunststof en meerdere lagen speciale coatings, waardoor het een uitstekende bescherming biedt voor jouw Lenovo P2 en daarbij het gebruiksgemak aanzienlijk verbetert. De screen protector is eenvoudig te installeren met de meegeleverde accessoires.

  • Gemaakt van kunststof
  • Ultra-clear en 100% lichtdoorlatend
  • Mogelijk te combineren met een hoesje
  • 2 Mobilize screenprotectors in de verpakking

Gemaakt van kunststof

Deze ultra-clear screenprotector is gemaakt van kunststof folie. Dit materiaal is zeer dun en vrijwel onzichtbaar op de Lenovo P2. Het folie bestaat uit meerdere lagen en zorgt voor een perfecte hechting aan het beeldscherm van je toestel. De ultra-clearscreenprotector is volledig transparant en door de speciale coating komen minder snel vingerafdrukken op het beeldscherm van je Lenovo P2. Mocht het zo zijn dat je na het plakken van de screen protector enkele belletjes op het scherm ziet staan, zullen deze in de meeste gevallen binnen 24 uur uur wegtrekken.

Deze ultra-clear screen protector is nauwelijks zichtbaar op het toestel

Het grote voordeel van de ultra-clear screenprotector in vergelijking met de traditionele screenprotector is dat de kleuren op het scherm van je Lenovo P2 worden weergegeven zonder filter. De weergave van het scherm is daardoor exact hetzelfde als een toestel zonder screenprotector.

Te combineren met een hoesje

Deze Lenovo P2 Mobilize kunststof screenprotector is geschikt om te gebruiken in combinatie met een hoesje. Door een screenprotector en hoesje te combineren is de bescherming van jouw Lenovo P2 optimaal.

2 stuks Mobilize screen protectors in de verpakking

In de verpakking vind je 2 stuks. Het voordeel van meerdere items is dat je altijd een reserve protector bij de hand hebt, zodat je de kans op beschadigingen beperkt.

Productspecificaties
Meer informatie
SKU3-48347
EAN of UPC8718256828492
Fabrikant codeMOB-SPC-P2
Merk van productMobilize
Aantal artikelen in verpakking2
KleurTransparant
Type protectorUltra-Clear
Materiaal protectorKunststof
Model protectorScreenprotector
Bedekt hele schermJa
Past met hoesjeJa
Montage frameNee
Garantie6 maanden
Vraag en antwoord

Heb je een vraag over dit product? Onze productspecialist helpt je graag. Klik op onderstaande knop om eenvoudig contact op te nemen.

Zakelijk bestellen

Wil je dit product zakelijk bestellen? Vraag vrijblijvend een offerte aan en je krijgt binnen 1-2 uur de beste deal in je mailbox!